انجام پایان نامه بدون سرقت ادبی

انجام پایان نامه بدون سرقت ادبی

انجام پایان نامه بدون سرقت ادبی

همانطور که شما عزیزان و دانشجویان در اطلاع هستید به دلایل سرقت ادبی و کپی برداری محض از مقالات و نوشته های علمی دیگران دانشگاه ها و مراکز عالی قوانین سخت گیرانه تری نسبت به قبل برای دفاع پایان نامه و رساله دکترا دانشجویان وضع کردند و با نرم افزارهای تخصصی در دانشگاه ها مطالب و نوشته های شما به دقت بررسی می شود و چنانچه بالای 30 درصد مطالب کپی از جاهای دیگه باشد پایان نامه شما رد خواهد شد.

بررسی همانندجویی پایان نامه

برای انجام پایان نامه بدون سرقت ادبی و جهت جلوگیری از این اتفاق تلخ ما در این مقاله قصد داریم به نحوه پارافریز کردن مطالب بپردازیم:

برای پارافریز کردن یا بازنویسی مطالب و از بین بردن درصد تشابهات و کپی مطالب می بایست قبل از دفاع پایان نامه آن را پارافریز نمایید.پارافریز کردن پایان نامه  در دو مرحله انجام می گیرد ابتدا باید میزان سرقت ادبی و کپی را تشخیص دهید و سپس و در جهت رفع آن اقدام نمایید.برای تشخیص میزان شباهت و کپی مطالب میتوانید از سایت ها و نرم افزار ها کمک بگیرید اما ابتدا باید این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از این نرم افزار ها پولی و برخی دیگر رایگان می باشند و توجه داشته باشید که سایت ها و نرم افزار های رایگان دسترسی خوبی به برخی از مجلات پولی ندارند بنابر این ممکن است درصد خطا در آنها بیشتر باشد. به هر حال در پارافریز یک مطلب فارسی یا انگلیسی اولین گام تشخیص سرقت ادبی میباشد کارکردن با نرم افزار ها و سایت های تشخیص سرقت ادبی بسیار ساده میباشد

فقط کافی است متنی را که میخواهید میزان مشابهت آن به مطالب دیگر را به دست آورید را کپی کنید و آنرا در جای مخصوصی که در سایت یا نرم افزار وجود دارد قرار دهید. در این حالت شما از این ابزار درخواست میکنید که میزان شباهت مطلب را به دیگر مطالب تشخیص دهد و این موتور جستجو مقالات موجود در همه مجلاتی را که به آنها دسترسی دارد را بررسی میکند و میزان تشابه آنرا با مطالب دیگر بررسی میکند مطالب و جملاتی که حتی یک جمله شبیه به منابع دیگر باشد را به صورت رنگ قرمز مشخص میکند و شما میتوانید با کلیک روی این خط قرمز منبع اصلی مقاله را مشاهده کنید در پایان جستجو یک درصد به شما نشان میدهد که چه مقدار از مطالب مقاله شما جدید و ناب است و چه مقدار کپی و شبیه به مطالب دیگر و بعد از اینکه تشخیص دادید میبایست اقدام به رفع آنها کنید

دانشجوی گرامی برای بررسی میزان سرقت ادبی مقالات و پایانامه ها و سفارش پایان نامه

کلیک نماید

مراحل رفع همانندجویی پایان نامه

مراحل رفع سرقت ادبی پایان نامه به این صورت می باشد که باید جملاتی که تشخیص داده شد که کپی می باشند را بازنویسی کنیم و از اول بنویسیم و این بازنویسی در سه مرحله انجام می شود.

مرحله اول:

جایگزین کردن کلمات یک جمله با کلمات مترادف و هم خانواده می باشد که این کار به ما کمک می کند که جمله شباهت خود را با منبع اصلی از دست بدهد و تا حد امکان ناب و جدید شود. و برای نوشتن کلمات مترادف و هم خانواده احتیاج به بازه لغات تخصصی بسیار گسترده ای داریم.

مرحله دوم :

جابه جایی کلمات جمله است اگر دستی در نویسندگی داشته باشید حتی مهارت های بسیار کوچک نویسندگی می توانید با جابه جایی کلمات یک جمله جدید بسیازید و تکراری بودن آنرا از بین ببرید.

مرحله سوم :

تغییر گرامر جمله می باشد زمان و شخص فعل ها را می توانید تغییر دهید تا یک جمله جدید به دست بیاورید.

رعایت هر سه مرحله فوق به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید یک مطلب جدید به دست آورید که کپی و شباهتی با منابع دیگر نداشته باشد و این چنین مراحل پارافریز کردن پایان نامه به اتمام می رسد و شما می توانید با خیال راحت و آسوده برای دفاع پایان نامه خود اماده شوید.

دانشجوی گرامی برای بررسی میزان سرقت ادبی مقالات و پایانامه ها و سفارش پایان نامه

کلیک نماید

معرفی سایت های برای بررسی همانندجویی پایان نامه

یکی ازقویترین سایتهایی که می توانید متون انگلیسی و فارسی را در آن جستجو کنید و برای شما مشخص کنند که متن مورد نظر را خود شخص نوشته یا کپی کرده است و یا متن را با دستکاری و جا به جایی کلمات نوشته است، در زیر آمده است. استفاده از این سایت رایگان می باشد.

http://smallseotools.com/plagiarism-checker/

 

در زیر فهرست تعدادی دیگر از سایتهای موجود برای شناسایی سرقت علمی را می توانید مشاهده فرمایید.

http://www.plagscan.com

http://seoabzar.com/plagiarism-checker

http://www.anticutandpaste.com

http://www.copyscape.com

http://www.turnitin.com

http://smallseotools.com

https://academicplagiarism.com

http://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker

http://plagiarism-detect.com

http://www.duplichecker.com

http://www.scanmyessay.com

https://www.paperrater.com/plagiarism_checker

http://www.effectivepapers.com/plagiarism-checker-for-students.html

http://www.plagiarismsoftware.net

https://www.scanmyessay.com

http://www.ithenticate.com

https://www.diffnow.com

https://text-compare.com

https://www.diffchecker.com

http://www.textdiff.com

انجام پایان نامه بدون سرقت ادبی

موسسه پژوهشی علم گستر در راستای این مقاله به کمک کلیه پژوهشگران و اساتید موسسه این ضمانت را به شما می دهد که:

هیچ گونه کپی برداری و سرقت ادبی در این موسسه صورت نخواهد گرفت

کلیه مطالب توسط تیم متخصصین حرفه ای موسسه پژوهشی علم گستر زیر ذره بین خواهد رفت

در صورت  هر گونه مشاهده در کپی برداری به جد با شخص خاطی برخورد خواهد شد.

دانشجوی گرامی برای بررسی میزان سرقت ادبی مقالات و پایانامه ها و سفارش پایان نامه

کلیک نماید

موسسه پژوهشی علم گستر در راستای این مقاله حامی و پشتیبان شما می باشد و مشاورین آماده خدمت رسانی و انجام پایان نامه و انجام مقاله به شما عزیزان می باشند .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *