سفارش پایان نامه

سفارش پایان نامه

سفارش پایان نامه

سفارش پایان نامه در موسسه پژوهشی علم گستر انجام می شود و در راستای تعهد خود و کدهای پژوهشی موسسه که در مقاله جداگانه ای به آن پرداخته شد سعی دارد در حفظ مالکیت حقوقی مقالات و پایان نامه های شما عزیزان در سطح کشور رتبه اول داشته باشد. باشد که بتوانیم در یک فضای پر از آرامش و اعتماد به شما دوستان و عزیزان خدمت رسانی نماییم. شعار ما اعتماد ، کیفیت ، صداقت می باشد.

دانشجو گرامی برای ثبت سفارش پایان نامه

کلیک نماید

برای حفظ مالکیت حقوقی مقاله و پایان نامه چند راه بسیار ساده وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره می شود:

وقتی که مربوط به یک دست خط جدید است، کار گذشته خود را ذکر کنید.

با دقت کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید.

از کلمات و عبارات خود در عنوان خود استفاده کنید و به طور مکرر در انتساب خود.

اگر نام شما بسیار رایج باشد، یک شناسه تحقیقاتی مانند ORCID یا شناسه محقق را در نظر بگیرید.شما می توانید شناسه امتحان خود را در امضای ایمیل خود ارائه دهید و این شناسه را به لیست انتشار خود پیوند دهید تا هر کسی که به شما ایمیل می کند به نشریات خود دسترسی داشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما صحیح است.بررسی کنید که نام و نام خانوادگی شما در صحت نهایی دست نوشته شما صحیح است و بررسی اطلاعات مربوط به مقاله در جستجوهای پایگاه داده دقیق است.

دستنوشت خود را به راحتی قابل دسترسی کنید. اگر مقاله شما در یک مجله دسترسی آزاد منتشر نشود، چاپ قبل یا بعد از انتشار را به یک مخزن ارسال کنید.بررسی SHERPA RoMEO برای پیدا کردن قوانین حق تکثیر و خودکارشناسانه ناشران خود در خصوص به اشتراک گذاشتن دست نوشته منتشر شده خود.

اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. شواهدی وجود دارد که به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما می تواند نقل قول های شما را افزایش دهد.

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

فعالیت خود را تسریع کنید.با محققان دیگر در مورد مقاله خود صحبت کنید، حتی کسانی که در زمینه خود نیستند، و کپی مقاله خود را به محققانی که ممکن است علاقه مند باشند، ایمیل کنید.

دانشجو گرامی برای ثبت سفارش پایان نامه

کلیک نماید.

 

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *