articles

دوره آموزشی یوس در ایران و ترکیه

آزمون يوس آزمونی است كه هر ساله يكبار در دانشگاه های تركيه برای متقاضيان تحصيل در تركيه در مقطع كارشناسی برگزار می گردد . اين آزمون شامل بخش های رياضی ، هوش و زبان تركی است . با شركت در دوره آموشی يوس خود را برای قبولی در آزمون يوس و تحصيل در مقطع كارشناسی و دكترای گروه پزشكی و فنی مهندسی تركيه آماده كنيد .

کلاس های کنکور یوس در ایران

در این مورد نیازی نیست تا شما در ترکیه حاضر شوید تا کلاس های تومر و کلاس های یوس را سپری کنید . شما در ایران در موسسه آموزشی ما حاضر می شوید و این دوره را بطور کامل در ایران می گذرانید . کلاس های یوس تماما در ایران برگزار می شود و مشاوران در تمام لحظات در کنار شما خواهند بود . آزمون های آزمایشی کنکور یوس باعث می شود که تسلط بیشتری بر روی موارد و سرعت تست زنی داشته باشید .

کلاس های آزمون یوس در ترکیه

در این مورد نیاز است تا در ترکیه باشید و موارد لازم برای حضور در ترکیه را داشته باشید که در اینصورت اقامت ترکیه مورد نیاز می باشد و ما دریافت دقیق و بدون نقص اقامت ترکیه را برای شما انجام می دهیم . بعد از آن ثبت نام در کلاس های یوس برای آماده سازی شما انجام خواهد شد . به این ترتیب در کنار آمادگی برای آزمون یوس ، در مدت چند ماهی که در ترکیه در رفت و آمد هستید با فرهنگ این کشور نیز بیشتر آشنا خواهید شد . از لحاظ زبانی نیز به شما کمک می شود تا بتوانید برای آزمون تومر نیز موفق عمل کنید .

لازم به ذکر است هزینه تحصیل در این دانشگاه ها به صورت رایگان می باشد و شما با گذراندن این دوره ها می توانید به صورت رایگان در ترکیه مشغول به تحصیل شوید .

جهت ثبت سفارش کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید یا با شماره تماسهای  09914266141 و 09914266151 تماس حاصل نمایید .