articles-1366x300

برگزاری دوره های تخصصی پروپزال نویسی و پایان نامه نویسی

موسسه پژوهشی آموزشی علم گستر مفتخر است که به کمک اساتید حرفه ای در سطوح بسیار عالی از سرتاسر کشور کلاسهای تخصصی و مورد نیاز دانشجویان و علاقه مندان را در فضای کاملا علمی و آموزشی موسسه برگزار نماید

دوره های تخصصی پروپزال نویسی و پایان نامه نویسی ویژه تمام اقشار جامعه به ویژه دانشجویان و پژوهشگران:

در این دوره سعی شده است تا بهره گیری از افرادی که در حوزه پروپزال نویسی و پایان نامه نویسی تخصص و مهارت و تجربه بالایی دارند استفاده گردد تا قدم به قدم مراحل کار از انتخاب موضوع تا نگارش پروپزال و فصل به فصل پایان نامه کاملا مفهومی و کاربردی همراه با دانشجویان پیش رویم. حتی در این دوره ها دانشجویان می توانند به کمک مدرسین کلاسها، پروپزال و پایان نامه خود را نیز همراه با آموزشهای اساتید پیش ببرند و به این ترتیب علاوه بر آموزش  در واقع می توانند فارغ التحصیل شوند. برای شرکت در این دوره ها کافی است فرم ذیل را پر کنید یا اینکه با شماره تماس 09914266131 بخش آموزش موسسه تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که در پایان دوره ها گواهی پایان دوره به شما عزیزان اعطا خواهد شد.

  09111459265

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  آدرس:

  گیلان - رشت

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com